Fem servir cookies per personalitzar la seva experiència. Si continua navegant estarà acceptant el seu ús. Més informació
TANCAR
SEGUEIX-NOS
LLISTAT D'INSCRITS
42 INSCRITS
158 PLACES LLIURES
INSCRITS BALLENA
c
NOM
CLUB
DORSAL
AGUILAR SORIANO ERNEST
CLUB ARE YOU READY?
-
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON
-
BARCELó SERRANO ISMAEL
TRIATLó L'HOSPITALET
-
BLAYA GINER PEDRO LUIS
FASTTRIATLON CLUB CNM
-
CANO ALIAGA ELENA
UNIó CICLISTA SANT CUGAT
-
CANO ALIAGA OLGA
UNIó CICLISTA SANT CUGAT
-
COSTAS SEGURA MARIA
CLUB NATACIÓ RUBÍ
-
DOMíNGUEZ ESTéVEZ GORKA
AñORGA
-
DOMENECH JUAN IVAN
-
-
FERNáNDEZ RODRíGUEZ MARIO
-
-
GARCIA PEREZ CRISTINA
-
-
GAYA BOIX CARLA
-
-
GIL ADRIA
-
-
GONZALEZ RODRIGUEZ JAVI
-
-
GONZáLEZ CORTEZ CHARI
C.E.CHALLENGUE SPAIN
-
IZQUIERDO MARTINEZ JORDI
GEIEG TRIATLÓ
-
JUNCà MERCè
RAYOTEAM
-
KLOTZ MIRJA
-
-
LóPEZ FERRER LAURA
-
-
LLOP RAFALES IGNASI
FASTTRIATLON
-
LOPEZ LOPEZ JULIO
-
-
LOPEZ RODRIGUEZ RAUL
-
-
MARTíNEZ VILALTA MARC
-
-
MARTINEZ ALONSO ANA
TRIATLó CORNELLà
-
MAS SOLE ALBERT
CAP
-
MEJíAS CORNADó ROSER
CLUB NATACIÓ RUBI
-
OLIVÉ VIVANCOS VICTOR
TRI2WIN
-
ORTEGA BATALLA JUAN ANTONIO
-
-
PACHECO CAMARA ALBERT
TRIATLó MONTORNèS
-
PADRóS VERA ORIOL
T3R
-
PANZANO LOPEZ MIGUEL
UNMESUNMENYS
-
PARADINAS SALSóN TOMáS
GEIEG TRIATLO
-
PASSARELL BEYA JAUME
INDEPENDENT
-
PAYà RINCóN LAURA
CLUB ARE YOU READY?
-
PORTALES CASAS ALBA
TRIDIR
-
SANZ MIRALLES JAUME
FASTTRIATLON CLUB
-
SÁNCHEZ TIENDA RAQUEL
C.E. CHALLENGE SPAIN
-
SáNCHEZ CAMPOS EDUARD
CLUB TRIATLó PARETS
-
VALENCIA JOHN
-
-
VINYES GISELA
AñORGA K.K.E
-
VIVES BAS JORDI
-
-
ZANELLATO MONTURIOL STEFANO
-
-
AGUILAR SORIANO ERNEST
CLUB ARE YOU READY?
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON
BARCELó SERRANO ISMAEL
TRIATLó L'HOSPITALET
BLAYA GINER PEDRO LUIS
FASTTRIATLON CLUB CNM
CANO ALIAGA ELENA
UNIó CICLISTA SANT CUGAT
CANO ALIAGA OLGA
UNIó CICLISTA SANT CUGAT
COSTAS SEGURA MARIA
CLUB NATACIÓ RUBÍ
DOMíNGUEZ ESTéVEZ GORKA
AñORGA
DOMENECH JUAN IVAN
-
FERNáNDEZ RODRíGUEZ MARIO
-
GARCIA PEREZ CRISTINA
-
GAYA BOIX CARLA
-
GIL ADRIA
-
GONZALEZ RODRIGUEZ JAVI
-
GONZáLEZ CORTEZ CHARI
C.E.CHALLENGUE SPAIN
IZQUIERDO MARTINEZ JORDI
GEIEG TRIATLÓ
JUNCà MERCè
RAYOTEAM
KLOTZ MIRJA
-
LóPEZ FERRER LAURA
-
LLOP RAFALES IGNASI
FASTTRIATLON
LOPEZ LOPEZ JULIO
-
LOPEZ RODRIGUEZ RAUL
-
MARTíNEZ VILALTA MARC
-
MARTINEZ ALONSO ANA
TRIATLó CORNELLà
MAS SOLE ALBERT
CAP
MEJíAS CORNADó ROSER
CLUB NATACIÓ RUBI
OLIVÉ VIVANCOS VICTOR
TRI2WIN
ORTEGA BATALLA JUAN ANTONIO
-
PACHECO CAMARA ALBERT
TRIATLó MONTORNèS
PADRóS VERA ORIOL
T3R
PANZANO LOPEZ MIGUEL
UNMESUNMENYS
PARADINAS SALSóN TOMáS
GEIEG TRIATLO
PASSARELL BEYA JAUME
INDEPENDENT
PAYà RINCóN LAURA
CLUB ARE YOU READY?
PORTALES CASAS ALBA
TRIDIR
SANZ MIRALLES JAUME
FASTTRIATLON CLUB
SÁNCHEZ TIENDA RAQUEL
C.E. CHALLENGE SPAIN
SáNCHEZ CAMPOS EDUARD
CLUB TRIATLó PARETS
VALENCIA JOHN
-
VINYES GISELA
AñORGA K.K.E
VIVES BAS JORDI
-
ZANELLATO MONTURIOL STEFANO
-


224 INSCRITS
176 PLACES LLIURES
INSCRITS HALF INDIVIDUAL
c
NOM
CLUB
DORSAL
ALBERT I CAMPRECIóS PATRICK
L'ESCALA-EMPúRIES FLAMA91
-
ALCALá BECERRA GUILLEM
ROCKETS
-
ALCARAZ RUBIO NACHO
TRANSTRIATLON
-
ALKORTA ZABALETA MIKEL
AñORGA K.K.E.
-
ANSON GARCIA OSCAR
SARROCABIKERS
-
ARAGON MIGUEL
TRIDIR
-
ARJONA MEJIAS FRAN
-
-
ARROYO I SAMSó ANDREU
IPSI RUNNERS
-
ARTACHO BARROSO HELENA
RAYO TEAM
-
BACARDI MAYOR PEPE
-
-
BAREA TEJAJA TONI
INDEPENDENT
-
BARNEL FRéDéRIC
GIGGATRI
-
BARRERA TORO JAVI
HALFTEAM CARDONA
-
BEAREZ NICOLAS
BRIVE LIMOUSIN TRIATHLON
-
BECARTE ION ANDER
AñORGAKKE
-
BLAS SANCHEZ ALFONS
C.E.VILA OLíMPICA
-
BOLON ESPAñA ENRIQUE
FASTTRIATLON
-
BORRàS GALLEL JOAN
CE VILA OLIMPICA
-
BOU MIRó CARLES
CLUB TRIATLO SABADELL
-
BRAVO SIERRA DANIEL
GOO SPORT CLUB
-
BRUNET FRANCESC
-
-
BUADES MAS LORENZO
INDEPENDENT
-
BUDIóS TUA JOSE ANDRES
CLUB NATACIóN SANTA PERPETUA
-
BURGOS URBANO SERGIO
GRUP ATLÈTIC TMB
-
CAMPINS VALLESPIR CARLES
DUET CYCLING FRIENDLY
-
CANO CANAL MARC
FASTTRIATLON
-
CANSECO RIBAS GINA
CE VILA OLIMPICA
-
CAROL RUBAU JAIME
TRIDIR
-
CASTEJON LAPORTA AGUSTIN
TEAM ALBATROS
-
CASTELLS VICENTE ROGER
KASKATS
-
CASTILLA NAVARRO LUIS ORIOL
RUNNERSCSM
-
CLARAMUNT VERGARA AROLA
-
-
CONDOMINES CONCELLóN JAVIER
TRIDIR
-
CORDOBA LUNA TAMARA
RAYO TEAM
-
CORTS CREIXELL JOSEP
WIMS TRIATLÒ
-
COSTAL FERRER JOAN
INVICTUS
-
CRUZ GALLEGO CARLOS
INDEPENDENT
-
CUSCO FERNANDEZ JOSE
-
-
DASTIS ARIAS SALVA
CLUB TRIATLó PARETS
-
DAVILA RUEDA MARIA
TRIDIR
-
DE ALOS CONCHITA
TRIDIR
-
DE ANCA ESCUDERO ALEJANDRO
CLUB TRIATLON CAMPOS DE CASTILLA
-
DE ANTONIO RODRIGUEZ JESúS
PEñA CHACARITA
-
DE ANTONIO RODRIGUEZ LUIS JAIME
PEñA CHACARITA
-
DEL AGUILA RODA JAVIER
F.C. MARTINENC
-
DELGAD0 FERNANDEZ DAVID
HALF TEAM
-
DIEZ NAVARRETE JEREMIAS
SALAQUEN HOUSE
-
DOMéNECH ARASANZ MANEL
INDEPENDENT
-
DORADO FERNáNDEZ DANIEL
CN SABADELL
-
ESCOLà RUIZ FRANCESC
CLUB TRIATLÓ CORNELLÀ
-
ESCRIBANO SANTOS FERNANDO
-
-
ESCUDERO MOR JESUS
AESE
-
ESPORRíN MOLAS CARLES
-
-
ESTIVILL MERCE
TRIBURONES
-
EXTREMERA VáZQUEZ JORDI
CENIT
-
FERNANDEZ GAMARRA LUIS
BCN TRIATHLON TOTAL 3
-
FERNANDEZ LOPEZ XAVI
TRIASME
-
FERNáNDEZ PEñA JUAN
C.E. RAYOTEAM
-
FERNáNDEZ SáNCHEZ ISIDRO
-
-
FERRER BALLESTER XAVIER
CN VIC ETB
-
FERRER MONTIEL JULIÀ
ETB
-
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
-
FERRO FRANCESCO
CE VILA OLIMPICA
-
FUENTES GONZáLEZ ÁLVARO
UNIÓ CICLISTA SANT CUGAT
-
FURLAN AMARANTE SARAH
-
-
GALBANY FUSTE MONTSE
FASTTRIATLON
-
GALEANO EDUARDO
CLUB TRIATLO SABADELL
-
GALLEGO BENITEZ LIDIA
TRIDIR
-
GANDARILLAS ALBERTO
GIGGATRI
-
GANDIA SOLDEVILA LLUIS
-
-
GARCíA COLOMA VERóNICA
NO
-
GARCIA CALAFELL XAVIER
RAYOTEAM
-
GARCIA GALLEGO JUAN JOSE
I3 TRIATHLON
-
GARCIA GARCIA XAVI
-
-
GARCIA MUñOZ ERNESTO
-
-
GARCIA NIETO DANIEL
CERDANYOLA CH
-
GARRIDO VALENTÍ DAVID
GEIEG TRIATLÓ
-
GáMEZ MARTíN ALBERTO
CLUB TRIATLó CORNELLà
-
GIBERT PIBERNAT JOSEP
IPSI RUNNERS
-
GIMENO PACO
TRIBURONES
-
GOMEZ VALLEJO LUIS MIGUEL
Z5
-
GONZALEZ BAñO EDUARD
IPSI RUNNERS
-
GONZáLEZ FERNáNDEZ SERGI
CNSANTANDREU
-
GORDILLO ALBERT
TRIASME
-
GRIERA DAVID
IPSI RUNNERS
-
GUTIÉRREZ FERNÁNDEZ OSCAR
RUN4US
-
HAUTIERE SEBASTIEN
-
-
HERNáNDEZ ORDAX JOSE LUIS
CE VILA OLIMPICA
-
HIDALGO CABALLERO IVAN
FASTTRIATLON
-
HORTAL PAMPALONA ALBERT
WIMS
-
HORTET MASSA LLUIS
CLUB TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
-
IBáñEZ VARGAS SALVA
CLUB TRIATLó CORNELLà
-
IGLESIAS CLOTAS OSCAR
IPSI RUNNERS
-
IMAZ IRAOLA KARMELE
YEPÁ TRIATLOI KLUBA
-
INIESTA LLAURADó XAVI
-
-
JIMéNEZ SALVADOR JAVI
-
-
JOVER SELLÉS GERMÁN
CLUB ATLETISME ALCOY
-
JUANES TAHOCES EMILIO
INDEPENDENT
-
JULIEN LAEMMEL
-
-
JUNCà BAREA DANIEL
CC BANYOLES
-
KONOWITZ STEPHANE
C.E. CHALLENGE SPAIN
-
LóPEZ SáNCHEZ DANIEL
-
-
LLADó MOLINS ALBERT
-
-
LLAMAZARES JUAN CARLOS
-
-
LLOP RáFALES RAQUEL
FASTTRIATLON
-
LOMBARTE I PEREZ CARLES
CE VILA OLIMPICA
-
LOPEZ ROBLES KARINA
SFA
-
LUCAS CARLES
TRIMOTIVATS
-
LUCAS GUARQUE ISAAC
TRIMOTIVATS
-
MAñAS NADAL MARTí
-
-
MAILLO PASCUAL LLUIS
TRITRAINING
-
MANCHON GONZALEZ TONI
ESSENCIAL TRIATLó
-
MANZANO SERRANO ANDRES
TRIDIR
-
MARCOS BORJA
RAYO TEAM
-
MARINA MOULINIER
BRIVE LIMOUSIN TRIATHLON
-
MARMANEU GIL LORENA
AE ROCKETS
-
MARTíN RODRíGUEZ JESúS
CN CALDES TRIATLO
-
MARTINEZ GARCIA SUSANNE
GOOSPORTCLUB
-
MARTORELL SANSO MIQUEL
FASTTRIATLON
-
MATAS PAU
-
-
MATLLO CREUS MARC
-
-
MELERO AMBLàS ORIOL
CLUB TRIATLó SABADELL
-
MELERO FERNANDEZ DAVID
CLUB TRIATLO CORNELLA
-
MELGOSA GARCIA ALBERTO
-
-
MESA CORRAL RAFAEL
TEAM SPORT SPIRIT
-
MINGUELLA MARC
RUN2LIVEBCN
-
MINGUEZA DE MIGUEL DAVID
-
-
MORENO MERINO JAVI
C.E.NOTEPARES
-
MORGADE TOLEDO OLIVER
-
-
MORRONDO CARLOS
-
-
MORTES RIBERA ALEIX
VO2 TEAM
-
MOSQUERA SANDRA
GOO SPORT CLUB
-
MUñOZ LANNES LLUIS
C.N SABADELL
-
MUñOZ LANNES XAVIER
-
-
MUñOZ RODRíGUEZ MANOLO
-
-
MUÑOZ CAROD DANIEL
CLUB TRIATLO CORNELLA
-
MUETH THIERRY
-
-
NAVARRO MERCHE
-
-
NAVARRO CIURANA XAVIER
CE VILA OLIMPICA
-
NAVARRO HERENCIA JESÚS
AESE
-
NIETO GUIJARRO PEDRO
C.E. NO TE PARES
-
NIETO PEñA RAMON
-
-
NISKIEWICZ MARCIN
INDEPENDENT
-
OGANDO TRABUCCHI SANTIAGO ENRIQUE
SALAQUEN HOUSE
-
OLMO MORA ADRI
CLUB TRIATLÓ CORNELLÀ
-
ONYóS DE PLANDOLIT GARCíA CARLES
-
-
ORDUNA ORUJ JAVI
TRIDIR
-
ORELLANA CRISTóBAL
-
-
ORTEGA GARCIA TONI
ROCKETS
-
PAGèS BARGALLó ROGER
C.E. RAYOTEAM
-
PALMA BASTERO OMAR
?
-
PALUZIE AVILA GUILLERMO
CE VILA OLIMPICA
-
PARRA ALBARES BORJA
TG TRIATLO SITGES
-
PéREZ GAñáN JOSé
-
-
PEDRALS MUñOZ MARçAL
-
-
PEINADO CLAPéS JULI
-
PEREZ LIMONCHI RAUL
-
-
PEREZ SERRAJORDI MIGUEL ANGEL
FASTTRIATLON
-
PIñOL ANDUJAR
CLUB TRIATLó GRANOLLERS
-
PLANA AGUILAR DíDAC
IPSI RUNNERS
-
POCULL VIñETS NATàLIA
CN CALDES
-
PON PALMA COSME
TG SITGES
-
PORT VILANA ANTONI
IPSI RUNNERS
-
POVEDANO MARAVER JOSE ANTONIO
-
-
PUIGDOLLERS NABAU JORDI
T3R
-
PUIGDOMèNECH CANET JOSEP
TRIDIR
-
QUINTERO ROSSI WALTER
TENNIS SALOU H2O
-
RAFART BUXO LLUIS
CLUB CICLISTA BANYOLES
-
RAFEL PORTI TONI
FASTTRIATLON
-
RAMOS JIMENEZ DANIEL
TGCBINN
-
RECHE GARCIA JOSE VICENTE
CALDERONA800
-
REINA LATRILLA PAU
WITL
-
RIAL VILAR SILVIA
ROCKETS
-
RIBA IJALBA CATRINA
-
-
RIBAS DUCH TONA
CE VILA OLIMPICA
-
RIVAS GÓMEZ JORDI
CN VIC ETB
-
RODRíGUEZ PEREGRíN ÁLVARO
FASTTIATLON
-
RODRíGUEZ RUIZ ENRIQUE
TEAM SPORT SPIRIT
-
RODRIGUEZ NICOLAS
RACING CLUB
-
RODRIGUEZ DE MIGUEL JAVIER
CLUB NATACIó RUBí
-
RODRIGUEZ MUñOZ RICARDO
C.E.CHALLENGE SPAIN
-
ROMERO HUGUET GUSTAVO
-
-
ROS FERNANDEZ-PORTAL EDUARDO
CE VILA OLIMPICA
-
RUIZ CATALáN TONI
TRIATLó BLANES
-
RUIZ DELGADO RAFAEL
GOO SPORT CLUB
-
RUIZ MOLINA MANUEL
C.N MINORISA
-
SAINZ-ROZAS HURTADO JORDI
CT BAIXMONTSENY
-
SALA JOFRE ALBERT
PROAM
-
SALARICH LABORDENA LUIS
-
-
SALUDES MICHEL
CLUB TRIATLÓ PARETS
-
SALVANS TORREDEMER ALBERTO
CE VILA OLIMPICA
-
SANCHEZ PINO PEDRO
-
-
SANYé MENGUAL XAVIER
C.A. LES TORTUGUES
-
SÁNCHEZ LIMÓN ALEJANDRO
CE VILA OLÍMPICA
-
SáENZ BRIASCO NICOLáS
TRANSTRIATLON
-
SCHENONE JORGE
RADIKAL SWIM
-
SELLENT SANTI
-
-
SERRA MILLA CARLOS
CAN CARALLEU
-
SERRANO BOTE FRANCESC
TRIDIR
-
SOLANO GOMEZ PAU
TRITRAINING
-
SOLER TOUS RAMON
VIC ETB
-
TàPIES I PERRAMON JOSEP MARIA
CLUB NATACIó MINORISA
-
TELL ROCABERT JAUME
C.E. RAYOTEAM
-
TORO TOMáS ALEX
CLUB TRIATLó BADIA DEL VALLéS
-
TORRAS I SERRA MARC
-
-
TORRES ROS EDUARD
-
-
TORRES VERóN FRANCISCO
CLUB TRIATLó CORNELLà
-
TRUJILLO OLIVA JOSEP
-
-
TRULLENQUE IBAñEZ DAVID
INDEPENDIENTE
-
URREA SOLé EDUARD
INDEPENDENT
-
VALL EDUARD
-
-
VALSERA ROBLES JUAN
CLUB CLICISTA BANYOLES
-
VEGA GUEDES FRANCISCO JAVIER
CLUB TRIATLó CORNELLà
-
VELASCO PERARNAU CARLES
CT. DEVOURING KILOMETERS
-
VENTEO TONI
CLUB NATACIó RUBí
-
VILAR CARDELLACH MARC
AE ROCKETS
-
VILLAR EGUSKIZA ISMAEL
GIGGATRI
-
VILLARRUEL NACHO
PROAM
-
VIRGILI ANIORTE SERGI
AETNA ESPAI EMPRESARIAL
-
VIZCARRA CALLE RICARDO
GIGGATRI
-
VOLA MARCO
-
-
WYNEKEN GONZáLEZ MARC
-
-
XIFREU GONZALEZ DIDAC
RADIKAL SWIM
-
XIMELIS FERNáNDEZ MATíAS
DUET CYCLING FRIENDLY
-
ALBERT I CAMPRECIóS PATRICK
L'ESCALA-EMPúRIES FLAMA91
ALCALá BECERRA GUILLEM
ROCKETS
ALCARAZ RUBIO NACHO
TRANSTRIATLON
ALKORTA ZABALETA MIKEL
AñORGA K.K.E.
ANSON GARCIA OSCAR
SARROCABIKERS
ARAGON MIGUEL
TRIDIR
ARJONA MEJIAS FRAN
-
ARROYO I SAMSó ANDREU
IPSI RUNNERS
ARTACHO BARROSO HELENA
RAYO TEAM
BACARDI MAYOR PEPE
-
BAREA TEJAJA TONI
INDEPENDENT
BARNEL FRéDéRIC
GIGGATRI
BARRERA TORO JAVI
HALFTEAM CARDONA
BEAREZ NICOLAS
BRIVE LIMOUSIN TRIATHLON
BECARTE ION ANDER
AñORGAKKE
BLAS SANCHEZ ALFONS
C.E.VILA OLíMPICA
BOLON ESPAñA ENRIQUE
FASTTRIATLON
BORRàS GALLEL JOAN
CE VILA OLIMPICA
BOU MIRó CARLES
CLUB TRIATLO SABADELL
BRAVO SIERRA DANIEL
GOO SPORT CLUB
BRUNET FRANCESC
-
BUADES MAS LORENZO
INDEPENDENT
BUDIóS TUA JOSE ANDRES
CLUB NATACIóN SANTA PERPETUA
BURGOS URBANO SERGIO
GRUP ATLÈTIC TMB
CAMPINS VALLESPIR CARLES
DUET CYCLING FRIENDLY
CANO CANAL MARC
FASTTRIATLON
CANSECO RIBAS GINA
CE VILA OLIMPICA
CAROL RUBAU JAIME
TRIDIR
CASTEJON LAPORTA AGUSTIN
TEAM ALBATROS
CASTELLS VICENTE ROGER
KASKATS
CASTILLA NAVARRO LUIS ORIOL
RUNNERSCSM
CLARAMUNT VERGARA AROLA
-
CONDOMINES CONCELLóN JAVIER
TRIDIR
CORDOBA LUNA TAMARA
RAYO TEAM
CORTS CREIXELL JOSEP
WIMS TRIATLÒ
COSTAL FERRER JOAN
INVICTUS
CRUZ GALLEGO CARLOS
INDEPENDENT
CUSCO FERNANDEZ JOSE
-
DASTIS ARIAS SALVA
CLUB TRIATLó PARETS
DAVILA RUEDA MARIA
TRIDIR
DE ALOS CONCHITA
TRIDIR
DE ANCA ESCUDERO ALEJANDRO
CLUB TRIATLON CAMPOS DE CASTILLA
DE ANTONIO RODRIGUEZ JESúS
PEñA CHACARITA
DE ANTONIO RODRIGUEZ LUIS JAIME
PEñA CHACARITA
DEL AGUILA RODA JAVIER
F.C. MARTINENC
DELGAD0 FERNANDEZ DAVID
HALF TEAM
DIEZ NAVARRETE JEREMIAS
SALAQUEN HOUSE
DOMéNECH ARASANZ MANEL
INDEPENDENT
DORADO FERNáNDEZ DANIEL
CN SABADELL
ESCOLà RUIZ FRANCESC
CLUB TRIATLÓ CORNELLÀ
ESCRIBANO SANTOS FERNANDO
-
ESCUDERO MOR JESUS
AESE
ESPORRíN MOLAS CARLES
-
ESTIVILL MERCE
TRIBURONES
EXTREMERA VáZQUEZ JORDI
CENIT
FERNANDEZ GAMARRA LUIS
BCN TRIATHLON TOTAL 3
FERNANDEZ LOPEZ XAVI
TRIASME
FERNáNDEZ PEñA JUAN
C.E. RAYOTEAM
FERNáNDEZ SáNCHEZ ISIDRO
-
FERRER BALLESTER XAVIER
CN VIC ETB
FERRER MONTIEL JULIÀ
ETB
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
FERRO FRANCESCO
CE VILA OLIMPICA
FUENTES GONZáLEZ ÁLVARO
UNIÓ CICLISTA SANT CUGAT
FURLAN AMARANTE SARAH
-
GALBANY FUSTE MONTSE
FASTTRIATLON
GALEANO EDUARDO
CLUB TRIATLO SABADELL
GALLEGO BENITEZ LIDIA
TRIDIR
GANDARILLAS ALBERTO
GIGGATRI
GANDIA SOLDEVILA LLUIS
-
GARCíA COLOMA VERóNICA
NO
GARCIA CALAFELL XAVIER
RAYOTEAM
GARCIA GALLEGO JUAN JOSE
I3 TRIATHLON
GARCIA GARCIA XAVI
-
GARCIA MUñOZ ERNESTO
-
GARCIA NIETO DANIEL
CERDANYOLA CH
GARRIDO VALENTÍ DAVID
GEIEG TRIATLÓ
GáMEZ MARTíN ALBERTO
CLUB TRIATLó CORNELLà
GIBERT PIBERNAT JOSEP
IPSI RUNNERS
GIMENO PACO
TRIBURONES
GOMEZ VALLEJO LUIS MIGUEL
Z5
GONZALEZ BAñO EDUARD
IPSI RUNNERS
GONZáLEZ FERNáNDEZ SERGI
CNSANTANDREU
GORDILLO ALBERT
TRIASME
GRIERA DAVID
IPSI RUNNERS
GUTIÉRREZ FERNÁNDEZ OSCAR
RUN4US
HAUTIERE SEBASTIEN
-
HERNáNDEZ ORDAX JOSE LUIS
CE VILA OLIMPICA
HIDALGO CABALLERO IVAN
FASTTRIATLON
HORTAL PAMPALONA ALBERT
WIMS
HORTET MASSA LLUIS
CLUB TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA
IBáñEZ VARGAS SALVA
CLUB TRIATLó CORNELLà
IGLESIAS CLOTAS OSCAR
IPSI RUNNERS
IMAZ IRAOLA KARMELE
YEPÁ TRIATLOI KLUBA
INIESTA LLAURADó XAVI
-
JIMéNEZ SALVADOR JAVI
-
JOVER SELLÉS GERMÁN
CLUB ATLETISME ALCOY
JUANES TAHOCES EMILIO
INDEPENDENT
JULIEN LAEMMEL
-
JUNCà BAREA DANIEL
CC BANYOLES
KONOWITZ STEPHANE
C.E. CHALLENGE SPAIN
LóPEZ SáNCHEZ DANIEL
-
LLADó MOLINS ALBERT
-
LLAMAZARES JUAN CARLOS
-
LLOP RáFALES RAQUEL
FASTTRIATLON
LOMBARTE I PEREZ CARLES
CE VILA OLIMPICA
LOPEZ ROBLES KARINA
SFA
LUCAS CARLES
TRIMOTIVATS
LUCAS GUARQUE ISAAC
TRIMOTIVATS
MAñAS NADAL MARTí
-
MAILLO PASCUAL LLUIS
TRITRAINING
MANCHON GONZALEZ TONI
ESSENCIAL TRIATLó
MANZANO SERRANO ANDRES
TRIDIR
MARCOS BORJA
RAYO TEAM
MARINA MOULINIER
BRIVE LIMOUSIN TRIATHLON
MARMANEU GIL LORENA
AE ROCKETS
MARTíN RODRíGUEZ JESúS
CN CALDES TRIATLO
MARTINEZ GARCIA SUSANNE
GOOSPORTCLUB
MARTORELL SANSO MIQUEL
FASTTRIATLON
MATAS PAU
-
MATLLO CREUS MARC
-
MELERO AMBLàS ORIOL
CLUB TRIATLó SABADELL
MELERO FERNANDEZ DAVID
CLUB TRIATLO CORNELLA
MELGOSA GARCIA ALBERTO
-
MESA CORRAL RAFAEL
TEAM SPORT SPIRIT
MINGUELLA MARC
RUN2LIVEBCN
MINGUEZA DE MIGUEL DAVID
-
MORENO MERINO JAVI
C.E.NOTEPARES
MORGADE TOLEDO OLIVER
-
MORRONDO CARLOS
-
MORTES RIBERA ALEIX
VO2 TEAM
MOSQUERA SANDRA
GOO SPORT CLUB
MUñOZ LANNES LLUIS
C.N SABADELL
MUñOZ LANNES XAVIER
-
MUñOZ RODRíGUEZ MANOLO
-
MUÑOZ CAROD DANIEL
CLUB TRIATLO CORNELLA
MUETH THIERRY
-
NAVARRO MERCHE
-
NAVARRO CIURANA XAVIER
CE VILA OLIMPICA
NAVARRO HERENCIA JESÚS
AESE
NIETO GUIJARRO PEDRO
C.E. NO TE PARES
NIETO PEñA RAMON
-
NISKIEWICZ MARCIN
INDEPENDENT
OGANDO TRABUCCHI SANTIAGO ENRIQUE
SALAQUEN HOUSE
OLMO MORA ADRI
CLUB TRIATLÓ CORNELLÀ
ONYóS DE PLANDOLIT GARCíA CARLES
-
ORDUNA ORUJ JAVI
TRIDIR
ORELLANA CRISTóBAL
-
ORTEGA GARCIA TONI
ROCKETS
PAGèS BARGALLó ROGER
C.E. RAYOTEAM
PALMA BASTERO OMAR
?
PALUZIE AVILA GUILLERMO
CE VILA OLIMPICA
PARRA ALBARES BORJA
TG TRIATLO SITGES
PéREZ GAñáN JOSé
-
PEDRALS MUñOZ MARçAL
-
PEINADO CLAPéS JULI

PEREZ LIMONCHI RAUL
-
PEREZ SERRAJORDI MIGUEL ANGEL
FASTTRIATLON
PIñOL ANDUJAR
CLUB TRIATLó GRANOLLERS
PLANA AGUILAR DíDAC
IPSI RUNNERS
POCULL VIñETS NATàLIA
CN CALDES
PON PALMA COSME
TG SITGES
PORT VILANA ANTONI
IPSI RUNNERS
POVEDANO MARAVER JOSE ANTONIO
-
PUIGDOLLERS NABAU JORDI
T3R
PUIGDOMèNECH CANET JOSEP
TRIDIR
QUINTERO ROSSI WALTER
TENNIS SALOU H2O
RAFART BUXO LLUIS
CLUB CICLISTA BANYOLES
RAFEL PORTI TONI
FASTTRIATLON
RAMOS JIMENEZ DANIEL
TGCBINN
RECHE GARCIA JOSE VICENTE
CALDERONA800
REINA LATRILLA PAU
WITL
RIAL VILAR SILVIA
ROCKETS
RIBA IJALBA CATRINA
-
RIBAS DUCH TONA
CE VILA OLIMPICA
RIVAS GÓMEZ JORDI
CN VIC ETB
RODRíGUEZ PEREGRíN ÁLVARO
FASTTIATLON
RODRíGUEZ RUIZ ENRIQUE
TEAM SPORT SPIRIT
RODRIGUEZ NICOLAS
RACING CLUB
RODRIGUEZ DE MIGUEL JAVIER
CLUB NATACIó RUBí
RODRIGUEZ MUñOZ RICARDO
C.E.CHALLENGE SPAIN
ROMERO HUGUET GUSTAVO
-
ROS FERNANDEZ-PORTAL EDUARDO
CE VILA OLIMPICA
RUIZ CATALáN TONI
TRIATLó BLANES
RUIZ DELGADO RAFAEL
GOO SPORT CLUB
RUIZ MOLINA MANUEL
C.N MINORISA
SAINZ-ROZAS HURTADO JORDI
CT BAIXMONTSENY
SALA JOFRE ALBERT
PROAM
SALARICH LABORDENA LUIS
-
SALUDES MICHEL
CLUB TRIATLÓ PARETS
SALVANS TORREDEMER ALBERTO
CE VILA OLIMPICA
SANCHEZ PINO PEDRO
-
SANYé MENGUAL XAVIER
C.A. LES TORTUGUES
SÁNCHEZ LIMÓN ALEJANDRO
CE VILA OLÍMPICA
SáENZ BRIASCO NICOLáS
TRANSTRIATLON
SCHENONE JORGE
RADIKAL SWIM
SELLENT SANTI
-
SERRA MILLA CARLOS
CAN CARALLEU
SERRANO BOTE FRANCESC
TRIDIR
SOLANO GOMEZ PAU
TRITRAINING
SOLER TOUS RAMON
VIC ETB
TàPIES I PERRAMON JOSEP MARIA
CLUB NATACIó MINORISA
TELL ROCABERT JAUME
C.E. RAYOTEAM
TORO TOMáS ALEX
CLUB TRIATLó BADIA DEL VALLéS
TORRAS I SERRA MARC
-
TORRES ROS EDUARD
-
TORRES VERóN FRANCISCO
CLUB TRIATLó CORNELLà
TRUJILLO OLIVA JOSEP
-
TRULLENQUE IBAñEZ DAVID
INDEPENDIENTE
URREA SOLé EDUARD
INDEPENDENT
VALL EDUARD
-
VALSERA ROBLES JUAN
CLUB CLICISTA BANYOLES
VEGA GUEDES FRANCISCO JAVIER
CLUB TRIATLó CORNELLà
VELASCO PERARNAU CARLES
CT. DEVOURING KILOMETERS
VENTEO TONI
CLUB NATACIó RUBí
VILAR CARDELLACH MARC
AE ROCKETS
VILLAR EGUSKIZA ISMAEL
GIGGATRI
VILLARRUEL NACHO
PROAM
VIRGILI ANIORTE SERGI
AETNA ESPAI EMPRESARIAL
VIZCARRA CALLE RICARDO
GIGGATRI
VOLA MARCO
-
WYNEKEN GONZáLEZ MARC
-
XIFREU GONZALEZ DIDAC
RADIKAL SWIM
XIMELIS FERNáNDEZ MATíAS
DUET CYCLING FRIENDLY


3 INSCRITS
42 PLACES LLIURES
INSCRITS RELLEUS
c
NOM
CLUB
DORSAL
GOO SPORT CLUB
ISA TROYTIñO
GOO SPORT CLUB
-
ISA TROYTIñO
GOO SPORT CLUB
-
ISA TROYTIñO
GOO SPORT CLUB
-
Moon Team
ELISABET JORDà MATAMALA
-
-
OPTIMS
CRIS AGUILERA PORRAS
OPTIMS CLUB TRIATLO
-
EMILIO OVIEDO PRADA
OPTIMS CLUB TRIATLO
-
CRIS AGUILERA PORRAS
OPTIMS CLUB TRIATLO
-
GOO SPORT CLUB
TROYTIñO ISA
GOO SPORT CLUB
TROYTIñO ISA
GOO SPORT CLUB
TROYTIñO ISA
GOO SPORT CLUB
MOON TEAM
JORDà MATAMALA ELISABET
-
OPTIMS
AGUILERA PORRAS CRIS
OPTIMS CLUB TRIATLO
OVIEDO PRADA EMILIO
OPTIMS CLUB TRIATLO
AGUILERA PORRAS CRIS
OPTIMS CLUB TRIATLO


36 INSCRITS
214 PLACES LLIURES
INSCRITS AQUATLÓ
c
NOM
CLUB
DORSAL
AGUILAR SORIANO ERNEST
CLUB ARE YOU READY?
-
AGUILERA PORRAS CRIS
OPTIMS CLUB TRIATLO
-
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON
-
BARCELó SERRANO ISMAEL
TRIATLó L'HOSPITALET
-
BOLON ESPAñA ENRIQUE
FASTTRIATLON
-
CABALLERO PéREZ MARI
C.E. CHALLENGE SPAIN
-
CASTRO RODRIGUEZ EVA
-
-
CUSCO FERNANDEZ JOSE
-
-
DE ANTONIO RODRIGUEZ JESúS
PEñA CHACARITA
-
DE ANTONIO RODRIGUEZ LUIS JAIME
PEñA CHACARITA
-
FERNANDEZ LOPEZ XAVI
TRIASME
-
FERNáNDEZ RODRíGUEZ MARIO
-
-
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
-
GALBANY FUSTE MONTSE
FASTTRIATLON
-
GóMEZ PAU ÒSCAR
PRAT TRIATLó
-
INIESTA LLAURADó JOAN
-
-
JIMENEZ GUERRERO LETICIA
TRIATHLóN PALLEJá
-
LóPEZ FERNANDEZ CARLOS
-
-
MELERO AMBLàS ORIOL
CLUB TRIATLó SABADELL
-
MORENO DIAZ MARIO
-
-
NAVARRO CANTOS ANA
CLUB TRIATLó BADIA DEL VALLéS
-
ORTEGA BATALLA JUAN ANTONIO
-
-
OVIEDO PRADA EMILIO
OPTIMS CLUB TRIATLO
-
PADILLA DOMINGUEZ JONATHAN
-
-
PASSARELL BEYA OLIVIA
CLUB TRIATLO SABADELL
-
PAYà RINCóN LAURA
CLUB ARE YOU READY?
-
RECHE GARCIA CECILIA MARIA
INDEPENDIENTE
-
RECHE GARCIA JOSE VICENTE
CALDERONA800
-
ROYO COLLER ANNA
RAYOTEAM
-
RUIZ FERNáNDEZ CHARI
C.E. VILA OLíMPICA
-
RULL ESPASA ROSER
INDEPENDENT
-
SAINZ-ROZAS HURTADO JORDI
CT BAIXMONTSENY
-
TELL ROCABERT JAUME
C.E. RAYOTEAM
-
TRULLENQUE IBAñEZ DAVID
INDEPENDIENTE
-
ZARAGOZA CARBALLIDO MARC
CLUB TRIATLò CORNELLá
-
ZARAGOZA CARBALLIDO PAULA
CLUB TRIATLO CORNELLA
-
AGUILAR SORIANO ERNEST
CLUB ARE YOU READY?
AGUILERA PORRAS CRIS
OPTIMS CLUB TRIATLO
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON
BARCELó SERRANO ISMAEL
TRIATLó L'HOSPITALET
BOLON ESPAñA ENRIQUE
FASTTRIATLON
CABALLERO PéREZ MARI
C.E. CHALLENGE SPAIN
CASTRO RODRIGUEZ EVA
-
CUSCO FERNANDEZ JOSE
-
DE ANTONIO RODRIGUEZ JESúS
PEñA CHACARITA
DE ANTONIO RODRIGUEZ LUIS JAIME
PEñA CHACARITA
FERNANDEZ LOPEZ XAVI
TRIASME
FERNáNDEZ RODRíGUEZ MARIO
-
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
GALBANY FUSTE MONTSE
FASTTRIATLON
GóMEZ PAU ÒSCAR
PRAT TRIATLó
INIESTA LLAURADó JOAN
-
JIMENEZ GUERRERO LETICIA
TRIATHLóN PALLEJá
LóPEZ FERNANDEZ CARLOS
-
MELERO AMBLàS ORIOL
CLUB TRIATLó SABADELL
MORENO DIAZ MARIO
-
NAVARRO CANTOS ANA
CLUB TRIATLó BADIA DEL VALLéS
ORTEGA BATALLA JUAN ANTONIO
-
OVIEDO PRADA EMILIO
OPTIMS CLUB TRIATLO
PADILLA DOMINGUEZ JONATHAN
-
PASSARELL BEYA OLIVIA
CLUB TRIATLO SABADELL
PAYà RINCóN LAURA
CLUB ARE YOU READY?
RECHE GARCIA CECILIA MARIA
INDEPENDIENTE
RECHE GARCIA JOSE VICENTE
CALDERONA800
ROYO COLLER ANNA
RAYOTEAM
RUIZ FERNáNDEZ CHARI
C.E. VILA OLíMPICA
RULL ESPASA ROSER
INDEPENDENT
SAINZ-ROZAS HURTADO JORDI
CT BAIXMONTSENY
TELL ROCABERT JAUME
C.E. RAYOTEAM
TRULLENQUE IBAñEZ DAVID
INDEPENDIENTE
ZARAGOZA CARBALLIDO MARC
CLUB TRIATLò CORNELLá
ZARAGOZA CARBALLIDO PAULA
CLUB TRIATLO CORNELLA


43 INSCRITS
INSCRITS KIDS RACE
c
NOM
AGUILAR PAYA ARNAU
AGUILAR PAYà AINA
ANEL JIMENEZ IZAN
BLAS RUIZ ALFONS
BLAS RUIZ ELENA
BOU PASSARELL MARC
CORTS BORRAS IAN
DE ANTONIO MARíA
DIND CASTRO OCéANE
DURAN NúñEZ ARNAU
ESCRIBANO PEREZ INéS
FERNANDEZ AGRAZ MARC
GARRIDO JUANDÓ ALBERT
GARRIDO JUANDÓ JAN
GARRIDO JUANDÓ MARC
IZQUIERDO SAIS ERIC
JOVER RECHE ROGER
JUANES RULL ALEIX
MAS PASCUAL GERARD
MORENO CORTIñAS MARIO
ONYOS DE PLANDOLIT JORDà JOSEP
ORTEGA CRISTOBAL RICARDO
OVIEDO AGUILERA ENAITZ
OVIEDO AGUILERA ASIER
PADILLA ROBLES JOEL
QUINTERO IAN
QUINTERO IARA
RECHE PIá JOANA
RODRIGUEZ LOPEZ NILO
RODRíGUEZ RIVAS SELENE-JERI
RODRíGUEZ RIVAS CANDELA
ROS ASENSIO DANIELA
ROS ASENSIO EDUARDO
ROS ASENSIO PAU
SAINZ ROZAS VELILLA ALEIX
SANCHEZ CRESPO MARC
TELL MARTíN SERGI
TORRAS I CASTELLS MARTINA
TORRES BULLóN LAIA
TRULLENQUE PARDO SOFIA
TRULLENQUE PARDO JANA
TRULLENQUE PARDO MARC
VALSERA LORA ARAN
Aguilar Paya Arnau
Aguilar Payà Aina
Anel Jimenez Izan
Blas ruiz Alfons
Blas ruiz Elena
Bou Passarell Marc
CORTS BORRAS IAN
de Antonio María
Dind Castro Océane
Duran Núñez Arnau
Escribano Perez Inés
FERNANDEZ AGRAZ MARC
GARRIDO JUANDÓ ALBERT
GARRIDO JUANDÓ JAN
GARRIDO JUANDÓ MARC
izquierdo sais eric
Jover Reche Roger
Juanes Rull Aleix
mas pascual gerard
Moreno Cortiñas Mario
Onyos de Plandolit Jordà Josep
ORTEGA CRISTOBAL RICARDO
OVIEDO AGUILERA ENAITZ
OVIEDO AGUILERA ASIER
PADILLA ROBLES JOEL
QUINTERO IAN
Quintero Iara
Reche Piá Joana
Rodriguez Lopez Nilo
Rodríguez Rivas Selene-Jeri
Rodríguez Rivas Candela
Ros Asensio Daniela
Ros Asensio Eduardo
Ros Asensio Pau
sainz rozas velilla aleix
SANCHEZ CRESPO MARC
Tell Martín Sergi
Torras i Castells Martina
Torres Bullón Laia
Trullenque pardo Sofia
Trullenque pardo Jana
Trullenque pardo Marc
Valsera Lora Aran
m
SUBSCRIU-TE AL NOSTRE NEWSLETTER
SUBSCRIURE'M