Fem servir cookies per personalitzar la seva experiència. Si continua navegant estarà acceptant el seu ús. Més informació
TANCAR
SEGUEIX-NOS
LLISTAT D'INSCRITS
71 INSCRITS
179 PLACES LLIURES
INSCRITS BALLENA
c
NOM
CLUB
DORSAL
ACEBAL MARTINEZ BEATRIZ
CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM
2994
AGUILERA PORRAS CRISTINA
CLUB NATACIO RUBI
6164
Alemany Canals Neus
Llicencia de dia
-
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
3333
ARNALDO MAROTO FERRAN
INDEPENDIENTE
4935
BALAGUE VILABELLA VADO
CLUB TRIATLO BLANES
911
Bella Jordi
Llicencia de dia
-
Blaya Giner Pedro Luis
Llicencia de dia
-
CAMPRUBI GALLET ROGER
C.E. RAYOTEAM
5509
CANAL TOR JOSEP MARIA
CLUB TRIATLO BLANES
4416
CHAVARRI CABEZAS RAUL
C.N. VILAFRANCA
3694
CLAVE GUERRERO MARC
VILADECANS TRIATLO
0
COLL GRAÑA ALEXANDRA
ITRIATLETES SOLIDARIS
1546
Criado Martin Jesus
Llicencia de dia
-
DEL BARRIO AGUILAR SERGI
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
825
DILLANA BENITO ANA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
5141
ENSEÑAT BESO INES
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1966
ESTEBAN PATO LORENA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
6129
Fàbregas Garcia Cèsar
Llicencia de dia
-
FERNANDEZ MARIN DAVID
Llicencia de dia
-
Fernández Rodríguez Mario
Llicencia de dia
-
Forn Ossorio Marta
Llicencia de dia
-
GALERA RUIZ DANIEL
INDEPENDIENTE
2262
GARCIA CORONADO TONI
ITRIATLETES SOLIDARIS
4324
GARCIA GARCIA RAUL
CLUB TRIATLO GRANOLLERS
-
GARCIA TORRES HUGO
CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM
4524
GÓMEZ GIRONÈS LAIA
ITRIATLETES SOLIDARIS
1448
Gorina Carlos
Llicencia de dia
-
Graupera Buquet Josep
Llicencia de dia
-
GUERRERO SANCHEZ ANDRES
C.E. NO TE PARES
3990
HERRUZO FERNANDEZ IVAN
C.E. RAYOTEAM
1095
Icart Fitó Laura
Llicencia de dia
-
Jimenez Hernandez Ferran
Llicencia de dia
-
LÓPEZ ALMENDROS JORDI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
0
López Ferrer Laura
Llicencia de dia
-
LLADO GARRIGA GUILLEM
C.E. PICORNELL
179
MENA FUNCIA SERGIO
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
2890
Minguet Giné Núria
Llicencia de dia
-
Moron Garcia Benito
Llicencia de dia
-
OLIVERAS LLUNELL ALBERT
C.E. RAYOTEAM
601
ORTEGA BATALLA JUAN ANTONIO
INDEPENDIENTE
873
PADRÓS VERA ORIOL
W3TRIBCN
809
PAGES BARGALLO ROGER
C.E. RAYOTEAM
2742
PARADINAS SALSÓN TOMÁS
G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG
2478
PARDOS MARIN CARLOS
CLUB NATACIO RUBI
3880
PAREJA CARRILLO ANTONI
CLUB TRIATLO BLANES
1477
Peris Hugo
Llicencia de dia
-
Pons Forn Edgar
Llicencia de dia
-
PONS NEIRA ALBERT
CLUB TRIATLO BLANES
2585
Pons Sala Raimon
Llicencia de dia
-
REIG FLORENSA ALBERT
CLUB TRIATLO PROSAN
1617
RODRIGUEZ CABREJAS JESUS JAIME
INDEPENDIENTE
0
Rodriguez Callero Gabi
Club Triatlo Baix Montseny
-
ROSSET HIDALGO CLARET
CLUB TRIATLO GRANOLLERS
5795
RUBIO LUNA IAGO
CLUB TRIATLO BLANES
2593
SABATER BAUDET MONTSERRAT
CLUB TRIATLO MALGRAT
6157
SALVADOR LOPEZ Jaume
CLUB TRIATLO BLANES
1378
SANCHEZ CAMPOS EDUARD
C.T. PARETS DEL VALLES
4598
SANCHEZ MARTINEZ ALBERT
C.E. RAYOTEAM
5329
SANCHEZ TEBAR JUAN JOSE
CLUB NATACIO RUBI
3884
SANZ MIRALLES JAUME
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
5242
SCHMIDT PAULA
PRAT TRIATLO 1994
3555
SEGOVIA DIAZ SERGIO
Llicencia de dia
-
Serra Milla Carlos
Llicencia de dia
-
Serrano Sánchez J. Carles
Llicencia de dia
-
soaz plazas oscar
Llicencia de dia
-
TIENDA MARTINEZ TONI
CLUB NATACIO RUBI
3886
TRENADO DOMÍNGUEZ FRANCISCO RAFAEL
CLUB NATACIO RUBI
5774
VALENZUELA CRUZ RICARD
CLUB NATACIO RUBI
3887
Vazquez Andua Bienve
Llicencia de dia
-
VILLANUEVA NUÑEZ XAVIER
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
5860
ACEBAL MARTINEZ BEATRIZ
CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM
2994
AGUILERA PORRAS CRISTINA
CLUB NATACIO RUBI
6164
Alemany Canals Neus
Llicencia de dia
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
3333
ARNALDO MAROTO FERRAN
INDEPENDIENTE
4935
BALAGUE VILABELLA VADO
CLUB TRIATLO BLANES
911
Bella Jordi
Llicencia de dia
Blaya Giner Pedro Luis
Llicencia de dia
CAMPRUBI GALLET ROGER
C.E. RAYOTEAM
5509
CANAL TOR JOSEP MARIA
CLUB TRIATLO BLANES
4416
CHAVARRI CABEZAS RAUL
C.N. VILAFRANCA
3694
CLAVE GUERRERO MARC
VILADECANS TRIATLO
0
COLL GRAÑA ALEXANDRA
ITRIATLETES SOLIDARIS
1546
Criado Martin Jesus
Llicencia de dia
DEL BARRIO AGUILAR SERGI
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
825
DILLANA BENITO ANA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
5141
ENSEÑAT BESO INES
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1966
ESTEBAN PATO LORENA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
6129
Fàbregas Garcia Cèsar
Llicencia de dia
FERNANDEZ MARIN DAVID
Llicencia de dia
Fernández Rodríguez Mario
Llicencia de dia
Forn Ossorio Marta
Llicencia de dia
GALERA RUIZ DANIEL
INDEPENDIENTE
2262
GARCIA CORONADO TONI
ITRIATLETES SOLIDARIS
4324
GARCIA GARCIA RAUL
CLUB TRIATLO GRANOLLERS
GARCIA TORRES HUGO
CLUB TRIATLO ESPORTRISSIM
4524
GÓMEZ GIRONÈS LAIA
ITRIATLETES SOLIDARIS
1448
Gorina Carlos
Llicencia de dia
Graupera Buquet Josep
Llicencia de dia
GUERRERO SANCHEZ ANDRES
C.E. NO TE PARES
3990
HERRUZO FERNANDEZ IVAN
C.E. RAYOTEAM
1095
Icart Fitó Laura
Llicencia de dia
Jimenez Hernandez Ferran
Llicencia de dia
LÓPEZ ALMENDROS JORDI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
0
López Ferrer Laura
Llicencia de dia
LLADO GARRIGA GUILLEM
C.E. PICORNELL
179
MENA FUNCIA SERGIO
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
2890
Minguet Giné Núria
Llicencia de dia
Moron Garcia Benito
Llicencia de dia
OLIVERAS LLUNELL ALBERT
C.E. RAYOTEAM
601
ORTEGA BATALLA JUAN ANTONIO
INDEPENDIENTE
873
PADRÓS VERA ORIOL
W3TRIBCN
809
PAGES BARGALLO ROGER
C.E. RAYOTEAM
2742
PARADINAS SALSÓN TOMÁS
G EXC ESPORTIU GIRONI GEIEG
2478
PARDOS MARIN CARLOS
CLUB NATACIO RUBI
3880
PAREJA CARRILLO ANTONI
CLUB TRIATLO BLANES
1477
Peris Hugo
Llicencia de dia
Pons Forn Edgar
Llicencia de dia
PONS NEIRA ALBERT
CLUB TRIATLO BLANES
2585
Pons Sala Raimon
Llicencia de dia
REIG FLORENSA ALBERT
CLUB TRIATLO PROSAN
1617
RODRIGUEZ CABREJAS JESUS JAIME
INDEPENDIENTE
0
Rodriguez Callero Gabi
Club Triatlo Baix Montseny
ROSSET HIDALGO CLARET
CLUB TRIATLO GRANOLLERS
5795
RUBIO LUNA IAGO
CLUB TRIATLO BLANES
2593
SABATER BAUDET MONTSERRAT
CLUB TRIATLO MALGRAT
6157
SALVADOR LOPEZ Jaume
CLUB TRIATLO BLANES
1378
SANCHEZ CAMPOS EDUARD
C.T. PARETS DEL VALLES
4598
SANCHEZ MARTINEZ ALBERT
C.E. RAYOTEAM
5329
SANCHEZ TEBAR JUAN JOSE
CLUB NATACIO RUBI
3884
SANZ MIRALLES JAUME
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
5242
SCHMIDT PAULA
PRAT TRIATLO 1994
3555
SEGOVIA DIAZ SERGIO
Llicencia de dia
Serra Milla Carlos
Llicencia de dia
Serrano Sánchez J. Carles
Llicencia de dia
soaz plazas oscar
Llicencia de dia
TIENDA MARTINEZ TONI
CLUB NATACIO RUBI
3886
TRENADO DOMÍNGUEZ FRANCISCO RAFAEL
CLUB NATACIO RUBI
5774
VALENZUELA CRUZ RICARD
CLUB NATACIO RUBI
3887
Vazquez Andua Bienve
Llicencia de dia
VILLANUEVA NUÑEZ XAVIER
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
5860


192 INSCRITS
508 PLACES LLIURES
INSCRITS HALF INDIVIDUAL
c
NOM
CLUB
DORSAL
Suárez Carmona Daniel
Llicencia de dia
-
Abarca Blanco Cristian
Llicencia de dia
-
Abramova Olena
Llicencia de dia
-
ACEÑA MARTÍNEZ ELÍAS
CLUB TRIATLO MALGRAT
456
ACOSTA JULIA XAVIER
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2343
Al-kassimi Vargas Tamer
Llicencia de dia
-
ALBA OJEDA ISIDRE
CLUB TRIATLO BLANES
1120
ALTAMIRANO FABREGUES JOAN
Llicencia de dia
-
Argelich Marin Isaac
Llicencia de dia
-
Argemi Capdevila Oriol
Llicencia de dia
-
Badrena Cortés Èric
Llicencia de dia
-
BALAGUER BARCELÓ ANTONI
U.C. SANT CUGAT
2201
BARTOLOMÉ LÓPEZ RAÚL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
399
BASSAS BUJ IGNASI
CLUB NATACIO CALDES
5798
BASSAS TORRENT SONIA
Llicencia de dia
-
BENISA OTALORA RUBÉN
CLUB NATACIO RUBI
4338
Benitez Rodriguez Patricia
Llicencia de dia
-
BERMEJO BARNILS SERGI
C.N. REUS PLOMS
1138
Bernaus Fernandez Aaron
Llicencia de dia
-
BLAS SÁNCHEZ ALFONS
C.E. VILA OLIMPICA
451
Blomqvist Katja
Llicencia de dia
-
Boix Mart'inez Domènec
Llicencia de dia
-
BUENO RODRIGUEZ JOSE LUIS
C.E. RAYOTEAM
4973
CALLE MARTINEZ RICHARD
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
340
Calveras Barat Eric
Llicencia de dia
-
CAMPOS BLANCO RUBÉN
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
3966
campos flores alberto
C.E.RAYOTEAM
-
CAMPOY LOZANO JUAN
Llicencia de dia
-
CARRETO PASCUA JOSÉ JAVIER
CLUB TRITRAINING
4624
CASADO ALCALDE LUÍS
PRAT TRIATLO 1994
2743
CASANOVA RODRIGUEZ MIREYA
C.E. RAYOTEAM
6269
CASES FABRGEAS ORIOL
INDEPENDIENTE
0
CASTILLO PI JOAN
C.E. RAYOTEAM
1878
CHACON LOPEZ GORKA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1509
Comino Ranchal Francisco Javier
Llicencia de dia
-
Conesa Busto Alicia
Llicencia de dia
-
CORTES LECHA XAVIER
INDEPENDIENTE
3928
Cortijo Muñoz Albert
Llicencia de dia
-
Costal Ferrer Joan
Llicencia de dia
-
Costejà Cros Josep Maria
Llicencia de dia
-
Crespo Gonzalo
Llicencia de dia
-
Cuscó Fernández Jose
Llicencia de dia
-
DELLUNDE MARTINEZ DAVID
CLUB TRIATLO MALGRAT
3195
DESQUENS PALACIOS DAVID
CLUB NATACIO CALDES
2454
Doménech Arasanz Manel
Llicencia de dia
-
Domenech Rubi Edu
Llicencia de dia
-
DOMINGUEZ CAÑA CRISTOBAL
CLUB TRIATLO BLANES
1630
DORADO FERNÁNDEZ DANIEL
C.N. SABADELL
1871
ESCARRE ROMEU CARLES
C.N. VIC-ETB
1781
ESPEJO GIRONES XAVI
CLUB TRIATLO BLANES
5271
ESPINOSA ORTIZ XAVIER
ESSENCIAL TRIATLO
3812
ESQUINAS RUIZ JOSE MARIA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
3819
FABREGA ARGERICH AIDA
C.N. MATARO
21
FARRIOLS ARIMONT IVET
U.C. SANT CUGAT
1960
Fàbrega Casas Toni
Llicencia de dia
-
FERNANDEZ LOPEZ XAVIER
CLUB TRIASME TRIATLO
2810
FERNANDEZ PALLARES XAVI
Llicencia de dia
-
Ferrés Rusinés Toni
Llicencia de dia
-
FERRER BALLESTER XAVIER
C.N. VIC-ETB
5900
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
898
FORN FRIAS DAVID
C.E. RAYOTEAM
2902
Fortunati cristiano
Llicencia de dia
-
FRANCH MARGARIT GERARD
CERRR IGUALADA
684
FUENTES GONZALEZ ALVARO
TRICAM - VILLAVICIOSA
0
GALAN PRADO MAURICIO
Llicencia de dia
-
GALBANY FUSTE MONTSE
Llicencia de dia
-
GALEANO PAREJA EDUARDO
CLUB TRIATLO SABADELL
515
Gallardo Diví Daniel
Llicencia de dia
-
Garcia Esteve Marta
Llicencia de dia
-
GARCIA FERRANDIS JOSE LUIS
C.T. A CORRE-CUITA
0
GARCIA GALLEGO JUAN JOSE
I3 TRIATHLON
570
GARCIA MONTENEGRO MARTI
Llicencia de dia
-
GARCIA MORATALLA DANIEL
C.T. A CORRE-CUITA
0
GARCIA TEY JORDI
CLUB NATACIO RUBI
5761
GÓMEZ FERNÁNDEZ SANDRA
C.E. VILA OLIMPICA
6228
Gómez García Maribel
Llicencia de dia
-
GILI RICO ORIOL
C.N. MATARO
4690
GIMÉNEZ SANZ ROBERT
INDEPENDIENTE
3013
Gispert Lizano Joan
Llicencia de dia
-
Gracia Martín Toni
Llicencia de dia
-
GRAU BARRERAS JOAN ALBERT
INDEPENDIENTE
4411
HERNANDEZ ANDOAIN GEMMA
UROLA TRAITLOI KLUBA
0
Hurtado Soler Eloi
Llicencia de dia
-
Igarashi So
Llicencia de dia
-
JAREÑO CUADROS SERGIO
SBR OPEN TEAM
4185
JIMENEZ GARCES ALBERT
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
976
Jimenez Gutierrez Joaquin
Llicencia de dia
-
julien Laemmel
Llicencia de dia
-
JURADO NAVAS GOYO
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
1430
Leal Martin Jonatan
Llicencia de dia
-
Llorente Sanz Guillermo
Llicencia de dia
-
Llucia catasus Jordi
Llicencia de dia
-
LORENZO COSP ISIDRE
CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL
0
MADUEÑO CALDERON JUAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
2941
Maillo Lluis
tritraining
-
MALTAS MERCADER XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
5821
MARCO SANCHEZ EDUARDO
FLOR DE TRIATLO
2100
Marques Frederico
Llicencia de dia
-
MARTINEZ DE LA CRUZ ALBA
C.N. BADALONA
25
martinez gallego ivan
Llicencia de dia
-
MARTORELL SANSO MIQUEL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
0
MARZO VENTURA SERGI
CLUB TRITRAINING
4642
MASDENPINOS MUJAL JORDI
Llicencia de dia
-
MATAS PERICAS PAU
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1990
MATOS PARDO JORDI
C.E. RAYOTEAM
2024
Mauri Sala Josep
Llicencia de dia
-
MENDEZ SANCHEZ JOSÉ
CLUB NATACIO RUBI
1399
MESTRE CARRASCO ALBERTO
CLUB ESPORTIU DUETTRI
2726
Mingueza de Miguel David
Llicencia de dia
-
MINGUILLON DAVID
Llicencia de dia
-
monges sebastien
Llicencia de dia
-
MOR FIGUERAS XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
568
MORLA CARLOS
Llicencia de dia
-
MUÑOZ ARMENGOL MARCEL
Llicencia de dia
-
Muñoz Lannes Lluis
Llicencia de dia
-
Muñoz Lannes Xavi
Llicencia de dia
-
Muñoz Rodríguez Manolo
Llicencia de dia
-
Onyos de Plandolit Garcia Carles
Llicencia de dia
-
ORTEGA DE MIGUEL MARIA
BICICLETAS PINA-TRITOLEDO
0
PALAU I FERNANDEZ ORIOL
U.C. SANT CUGAT
2223
Parras Cifuentes Manuel
Llicencia de dia
-
Pérez Lorca José
Llicencia de dia
-
pedrals muñoz Marçal
Llicencia de dia
-
PEREZ SERRAJORDI MIGUEL ANGEL
INDEPENDIENTE
390
Perna Armengol Xavi
Llicencia de dia
-
pie lluch francesc xavier
Llicencia de dia
-
PLANELLAS BASSOLS CONRAD
INDEPENDIENTE
415
POBLET TORRES JAUME
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
5482
PONS PEREZ CARLES
CLUB TRI5U
2630
PONS PEREZ DANI
CLUB TRIATLO BLANES
4155
Portella Suñe Fredy
Llicencia de dia
-
PUERTAS DÍAZ DAVID
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
1679
PUIG TOUS JOAN
INDEPENDIENTE
2488
PUIGDOLLERS NABAU JORDI
INDEPENDIENTE
1064
PUIGDOMÈNECH CANET JOSEP
Llicencia de dia
-
PUJOL BANUS JOAN RAMON
Llicencia de dia
-
QUER PUJOL MARTI
C.N. VIC-ETB
791
QUERALT PARELLADA CARLES
Llicencia de dia
-
QUINTERO ROSSI WALTER
Llicencia de dia
-
Ríos Galdón Marc
Llicencia de dia
-
RESTOY SALMERON CARLOS
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO
1026
RIVAS GÓMEZ JORDI
C.N. VIC-ETB
2216
ROCA ABELLÁN ALBERT
C.E. PENEDES COSTA DAURADA
2983
Rodríguez Guitart Angel
Llicencia de dia
-
Rodriguez Nicolas
Llicencia de dia
-
RODRIGUEZ DE MIQUEL XAVIER
CLUB NATACIO RUBI
1393
Rodriguez Uson Israel
Llicencia de dia
-
ROIG CANELLES XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
538
ROS FERNÁNDEZ-PORTAL EDUARDO
C.E. VILA OLIMPICA
512
RUIZ CATALAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
408
ruiz lopez javier
Llicencia de dia
-
RUIZ MOLINA MANUEL
CLUB NATACIO MINORISA
4397
Sabater martos Marta
Llicencia de dia
-
SAEZ FONTARNAU DAVID
CLUB TRIATLO SABADELL
948
Samper Hurtado Eric
Llicencia de dia
-
San Gil Betriu Roger
Llicencia de dia
-
Sancerni López David
Llicencia de dia
-
SANCHEZ NACIMIENTO RUBEN
CLUB TRIATLO GRANOLLERS
236
Santiago Rodriguez Manuel
Llicencia de dia
-
SÁNCHEZ GARCIA PAU
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
957
schenone jorge
Llicencia de dia
-
Sebastián Montal Joaquim
Llicencia de dia
-
SERRA CAMÚS MIQUEL
Llicencia de dia
-
serra camus oriol
Llicencia de dia
-
Sicart Domec Anna
Llicencia de dia
-
Simó Pereira Francesc Xavier
Fasttriatlon
-
SOLA SANCHEZ TONI
C.N. BADALONA
2865
SOLÀ RUBIO XAVIER
C.N. VIC-ETB
3385
SOLER TOUS RAMON
C.N. VIC-ETB
5993
SUREDA CELAYA MARC
ITRIATLETES SOLIDARIS
3453
Tarragona Bornao Marçal
Llicencia de dia
-
TELL ROCABERT JAUME
CLUB ESPORTIU DUETTRI
1747
TIBURZI SIMONE
CLUB PROAM
5739
TOMÀS SOLER DANIEL
CLUB TRIATLO MALGRAT
2697
TORRADES SABATA XAVIER
C.N. REUS PLOMS
753
TORRAS I SERRA MARC
INDEPENDIENTE
0
TORRES ROS EDUARD
INDEPENDIENTE
2948
TREPAT TREPAT ALEX
C.E. PEDALA.CAT BALAGUER
1473
Trittel Frank
Llicencia de dia
-
TRULLENQUE IBAÑEZ DAVID
INDEPENDIENTE
1294
Uriach Parellada Rai
Llicencia de dia
-
Uriach Parellada Xavi
Llicencia de dia
-
Valiente Hector Daniel
Llicencia de dia
-
Valls Francisco Albert
Llicencia de dia
-
Valverde Molina Adrià
Llicencia de dia
-
VENTEO I FERNANDEZ ANTONI
CLUB NATACIO RUBI
1585
VIDAL PUCHADES NEUS
C.N. SABADELL
1819
VILAREGUT PRAT ORIOL
C.N. VIC-ETB
0
VILLAJOS CORDERO SAUL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1994
villarruel nacho
Llicencia de dia
-
Xie Qifeng
Llicencia de dia
-
ZUBILLAGA RIERA MILENA
Llicencia de dia
-
Suárez Carmona Daniel
Llicencia de dia
Abarca Blanco Cristian
Llicencia de dia
Abramova Olena
Llicencia de dia
ACEÑA MARTÍNEZ ELÍAS
CLUB TRIATLO MALGRAT
456
ACOSTA JULIA XAVIER
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2343
Al-kassimi Vargas Tamer
Llicencia de dia
ALBA OJEDA ISIDRE
CLUB TRIATLO BLANES
1120
ALTAMIRANO FABREGUES JOAN
Llicencia de dia
Argelich Marin Isaac
Llicencia de dia
Argemi Capdevila Oriol
Llicencia de dia
Badrena Cortés Èric
Llicencia de dia
BALAGUER BARCELÓ ANTONI
U.C. SANT CUGAT
2201
BARTOLOMÉ LÓPEZ RAÚL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
399
BASSAS BUJ IGNASI
CLUB NATACIO CALDES
5798
BASSAS TORRENT SONIA
Llicencia de dia
BENISA OTALORA RUBÉN
CLUB NATACIO RUBI
4338
Benitez Rodriguez Patricia
Llicencia de dia
BERMEJO BARNILS SERGI
C.N. REUS PLOMS
1138
Bernaus Fernandez Aaron
Llicencia de dia
BLAS SÁNCHEZ ALFONS
C.E. VILA OLIMPICA
451
Blomqvist Katja
Llicencia de dia
Boix Mart'inez Domènec
Llicencia de dia
BUENO RODRIGUEZ JOSE LUIS
C.E. RAYOTEAM
4973
CALLE MARTINEZ RICHARD
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
340
Calveras Barat Eric
Llicencia de dia
CAMPOS BLANCO RUBÉN
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
3966
campos flores alberto
C.E.RAYOTEAM
CAMPOY LOZANO JUAN
Llicencia de dia
CARRETO PASCUA JOSÉ JAVIER
CLUB TRITRAINING
4624
CASADO ALCALDE LUÍS
PRAT TRIATLO 1994
2743
CASANOVA RODRIGUEZ MIREYA
C.E. RAYOTEAM
6269
CASES FABRGEAS ORIOL
INDEPENDIENTE
0
CASTILLO PI JOAN
C.E. RAYOTEAM
1878
CHACON LOPEZ GORKA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1509
Comino Ranchal Francisco Javier
Llicencia de dia
Conesa Busto Alicia
Llicencia de dia
CORTES LECHA XAVIER
INDEPENDIENTE
3928
Cortijo Muñoz Albert
Llicencia de dia
Costal Ferrer Joan
Llicencia de dia
Costejà Cros Josep Maria
Llicencia de dia
Crespo Gonzalo
Llicencia de dia
Cuscó Fernández Jose
Llicencia de dia
DELLUNDE MARTINEZ DAVID
CLUB TRIATLO MALGRAT
3195
DESQUENS PALACIOS DAVID
CLUB NATACIO CALDES
2454
Doménech Arasanz Manel
Llicencia de dia
Domenech Rubi Edu
Llicencia de dia
DOMINGUEZ CAÑA CRISTOBAL
CLUB TRIATLO BLANES
1630
DORADO FERNÁNDEZ DANIEL
C.N. SABADELL
1871
ESCARRE ROMEU CARLES
C.N. VIC-ETB
1781
ESPEJO GIRONES XAVI
CLUB TRIATLO BLANES
5271
ESPINOSA ORTIZ XAVIER
ESSENCIAL TRIATLO
3812
ESQUINAS RUIZ JOSE MARIA
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
3819
FABREGA ARGERICH AIDA
C.N. MATARO
21
FARRIOLS ARIMONT IVET
U.C. SANT CUGAT
1960
Fàbrega Casas Toni
Llicencia de dia
FERNANDEZ LOPEZ XAVIER
CLUB TRIASME TRIATLO
2810
FERNANDEZ PALLARES XAVI
Llicencia de dia
Ferrés Rusinés Toni
Llicencia de dia
FERRER BALLESTER XAVIER
C.N. VIC-ETB
5900
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
898
FORN FRIAS DAVID
C.E. RAYOTEAM
2902
Fortunati cristiano
Llicencia de dia
FRANCH MARGARIT GERARD
CERRR IGUALADA
684
FUENTES GONZALEZ ALVARO
TRICAM - VILLAVICIOSA
0
GALAN PRADO MAURICIO
Llicencia de dia
GALBANY FUSTE MONTSE
Llicencia de dia
GALEANO PAREJA EDUARDO
CLUB TRIATLO SABADELL
515
Gallardo Diví Daniel
Llicencia de dia
Garcia Esteve Marta
Llicencia de dia
GARCIA FERRANDIS JOSE LUIS
C.T. A CORRE-CUITA
0
GARCIA GALLEGO JUAN JOSE
I3 TRIATHLON
570
GARCIA MONTENEGRO MARTI
Llicencia de dia
GARCIA MORATALLA DANIEL
C.T. A CORRE-CUITA
0
GARCIA TEY JORDI
CLUB NATACIO RUBI
5761
GÓMEZ FERNÁNDEZ SANDRA
C.E. VILA OLIMPICA
6228
Gómez García Maribel
Llicencia de dia
GILI RICO ORIOL
C.N. MATARO
4690
GIMÉNEZ SANZ ROBERT
INDEPENDIENTE
3013
Gispert Lizano Joan
Llicencia de dia
Gracia Martín Toni
Llicencia de dia
GRAU BARRERAS JOAN ALBERT
INDEPENDIENTE
4411
HERNANDEZ ANDOAIN GEMMA
UROLA TRAITLOI KLUBA
0
Hurtado Soler Eloi
Llicencia de dia
Igarashi So
Llicencia de dia
JAREÑO CUADROS SERGIO
SBR OPEN TEAM
4185
JIMENEZ GARCES ALBERT
RICHARD CALLE TRIATLO CLUB
976
Jimenez Gutierrez Joaquin
Llicencia de dia
julien Laemmel
Llicencia de dia
JURADO NAVAS GOYO
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
1430
Leal Martin Jonatan
Llicencia de dia
Llorente Sanz Guillermo
Llicencia de dia
Llucia catasus Jordi
Llicencia de dia
LORENZO COSP ISIDRE
CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL
0
MADUEÑO CALDERON JUAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
2941
Maillo Lluis
tritraining
MALTAS MERCADER XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
5821
MARCO SANCHEZ EDUARDO
FLOR DE TRIATLO
2100
Marques Frederico
Llicencia de dia
MARTINEZ DE LA CRUZ ALBA
C.N. BADALONA
25
martinez gallego ivan
Llicencia de dia
MARTORELL SANSO MIQUEL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
0
MARZO VENTURA SERGI
CLUB TRITRAINING
4642
MASDENPINOS MUJAL JORDI
Llicencia de dia
MATAS PERICAS PAU
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1990
MATOS PARDO JORDI
C.E. RAYOTEAM
2024
Mauri Sala Josep
Llicencia de dia
MENDEZ SANCHEZ JOSÉ
CLUB NATACIO RUBI
1399
MESTRE CARRASCO ALBERTO
CLUB ESPORTIU DUETTRI
2726
Mingueza de Miguel David
Llicencia de dia
MINGUILLON DAVID
Llicencia de dia
monges sebastien
Llicencia de dia
MOR FIGUERAS XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
568
MORLA CARLOS
Llicencia de dia
MUÑOZ ARMENGOL MARCEL
Llicencia de dia
Muñoz Lannes Lluis
Llicencia de dia
Muñoz Lannes Xavi
Llicencia de dia
Muñoz Rodríguez Manolo
Llicencia de dia
Onyos de Plandolit Garcia Carles
Llicencia de dia
ORTEGA DE MIGUEL MARIA
BICICLETAS PINA-TRITOLEDO
0
PALAU I FERNANDEZ ORIOL
U.C. SANT CUGAT
2223
Parras Cifuentes Manuel
Llicencia de dia
Pérez Lorca José
Llicencia de dia
pedrals muñoz Marçal
Llicencia de dia
PEREZ SERRAJORDI MIGUEL ANGEL
INDEPENDIENTE
390
Perna Armengol Xavi
Llicencia de dia
pie lluch francesc xavier
Llicencia de dia
PLANELLAS BASSOLS CONRAD
INDEPENDIENTE
415
POBLET TORRES JAUME
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
5482
PONS PEREZ CARLES
CLUB TRI5U
2630
PONS PEREZ DANI
CLUB TRIATLO BLANES
4155
Portella Suñe Fredy
Llicencia de dia
PUERTAS DÍAZ DAVID
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
1679
PUIG TOUS JOAN
INDEPENDIENTE
2488
PUIGDOLLERS NABAU JORDI
INDEPENDIENTE
1064
PUIGDOMÈNECH CANET JOSEP
Llicencia de dia
PUJOL BANUS JOAN RAMON
Llicencia de dia
QUER PUJOL MARTI
C.N. VIC-ETB
791
QUERALT PARELLADA CARLES
Llicencia de dia
QUINTERO ROSSI WALTER
Llicencia de dia
Ríos Galdón Marc
Llicencia de dia
RESTOY SALMERON CARLOS
C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO
1026
RIVAS GÓMEZ JORDI
C.N. VIC-ETB
2216
ROCA ABELLÁN ALBERT
C.E. PENEDES COSTA DAURADA
2983
Rodríguez Guitart Angel
Llicencia de dia
Rodriguez Nicolas
Llicencia de dia
RODRIGUEZ DE MIQUEL XAVIER
CLUB NATACIO RUBI
1393
Rodriguez Uson Israel
Llicencia de dia
ROIG CANELLES XAVIER
ITRIATLETES SOLIDARIS
538
ROS FERNÁNDEZ-PORTAL EDUARDO
C.E. VILA OLIMPICA
512
RUIZ CATALAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
408
ruiz lopez javier
Llicencia de dia
RUIZ MOLINA MANUEL
CLUB NATACIO MINORISA
4397
Sabater martos Marta
Llicencia de dia
SAEZ FONTARNAU DAVID
CLUB TRIATLO SABADELL
948
Samper Hurtado Eric
Llicencia de dia
San Gil Betriu Roger
Llicencia de dia
Sancerni López David
Llicencia de dia
SANCHEZ NACIMIENTO RUBEN
CLUB TRIATLO GRANOLLERS
236
Santiago Rodriguez Manuel
Llicencia de dia
SÁNCHEZ GARCIA PAU
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
957
schenone jorge
Llicencia de dia
Sebastián Montal Joaquim
Llicencia de dia
SERRA CAMÚS MIQUEL
Llicencia de dia
serra camus oriol
Llicencia de dia
Sicart Domec Anna
Llicencia de dia
Simó Pereira Francesc Xavier
Fasttriatlon
SOLA SANCHEZ TONI
C.N. BADALONA
2865
SOLÀ RUBIO XAVIER
C.N. VIC-ETB
3385
SOLER TOUS RAMON
C.N. VIC-ETB
5993
SUREDA CELAYA MARC
ITRIATLETES SOLIDARIS
3453
Tarragona Bornao Marçal
Llicencia de dia
TELL ROCABERT JAUME
CLUB ESPORTIU DUETTRI
1747
TIBURZI SIMONE
CLUB PROAM
5739
TOMÀS SOLER DANIEL
CLUB TRIATLO MALGRAT
2697
TORRADES SABATA XAVIER
C.N. REUS PLOMS
753
TORRAS I SERRA MARC
INDEPENDIENTE
0
TORRES ROS EDUARD
INDEPENDIENTE
2948
TREPAT TREPAT ALEX
C.E. PEDALA.CAT BALAGUER
1473
Trittel Frank
Llicencia de dia
TRULLENQUE IBAÑEZ DAVID
INDEPENDIENTE
1294
Uriach Parellada Rai
Llicencia de dia
Uriach Parellada Xavi
Llicencia de dia
Valiente Hector Daniel
Llicencia de dia
Valls Francisco Albert
Llicencia de dia
Valverde Molina Adrià
Llicencia de dia
VENTEO I FERNANDEZ ANTONI
CLUB NATACIO RUBI
1585
VIDAL PUCHADES NEUS
C.N. SABADELL
1819
VILAREGUT PRAT ORIOL
C.N. VIC-ETB
0
VILLAJOS CORDERO SAUL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
1994
villarruel nacho
Llicencia de dia
Xie Qifeng
Llicencia de dia
ZUBILLAGA RIERA MILENA
Llicencia de dia


4 INSCRITS
56 PLACES LLIURES
INSCRITS RELLEUS
c
NOM
CLUB
DORSAL
TriCansinos
IVAN HIDALGO CABALLERO
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
MARC CANO CANAL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
634
MARIO IGLESIAS LOBATO
C.D.CICLISTA VIBIKE
0
Moon Team
Elisabet Jordà Matamala
Llicencia de dia
-
Vanesa Bartrons Valles
Llicencia de dia
-
Marta Figueras Amat
Llicencia de dia
-
Sugar Team
MANEL GARCIA FERRER
CLUB TRIATLO BLANES
3659
NURIA TIJERO GONZALEZ
CLUB TRIATLO BLANES
6229
DAVID NAVARRO HERNANDEZ
CLUB TRIATLO BLANES
1279
Triatlo Blanes
ALBERTO MONTES OLIVA
CLUB TRIATLO BLANES
4947
David LARA MARGALEF
CLUB TRIATLO BLANES
2935
Carlos RAMOS ABELLAN
CLUB TRIATLO BLANES
5925
TriCansinos
HIDALGO CABALLERO IVAN
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
CANO CANAL MARC
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
634
IGLESIAS LOBATO MARIO
C.D.CICLISTA VIBIKE
0
Moon Team
Jordà Matamala Elisabet
Llicencia de dia
Bartrons Valles Vanesa
Llicencia de dia
Figueras Amat Marta
Llicencia de dia
Sugar Team
GARCIA FERRER MANEL
CLUB TRIATLO BLANES
3659
TIJERO GONZALEZ NURIA
CLUB TRIATLO BLANES
6229
NAVARRO HERNANDEZ DAVID
CLUB TRIATLO BLANES
1279
Triatlo Blanes
MONTES OLIVA ALBERTO
CLUB TRIATLO BLANES
4947
LARA MARGALEF David
CLUB TRIATLO BLANES
2935
RAMOS ABELLAN Carlos
CLUB TRIATLO BLANES
5925


56 INSCRITS
194 PLACES LLIURES
INSCRITS AQUATLÓ
c
NOM
CLUB
DORSAL
AGUILERA PORRAS CRISTINA
CLUB NATACIO RUBI
6164
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
3333
Avellana Busquets Josep
Llicencia de dia
-
BARTOLOMÉ LÓPEZ RAÚL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
399
BASSAS BUJ IGNASI
CLUB NATACIO CALDES
5798
BENISA OTALORA RUBÉN
CLUB NATACIO RUBI
4338
BLAS SÁNCHEZ ALFONS
C.E. VILA OLIMPICA
451
bonastre caballé oriol
Llicencia de dia
-
CAMPRUBI GALLET ROGER
C.E. RAYOTEAM
5509
CANAL TOR JOSEP MARIA
CLUB TRIATLO BLANES
4416
Comino Ranchal Francisco Javier
Llicencia de dia
-
DOMINGUEZ CAÑA CRISTOBAL
CLUB TRIATLO BLANES
1630
Fàbregas Garcia Cèsar
Llicencia de dia
-
FERNANDEZ LOPEZ XAVIER
CLUB TRIASME TRIATLO
2810
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
898
Forn Ossorio Marta
Llicencia de dia
-
GARCIA XIFRÉ SILVIA
CLUB TRIATLO BLANES
4016
Gorina Carlos
Llicencia de dia
-
Gracia Martín Toni
Llicencia de dia
-
Gutierrez Rodriguez Estela
Llicencia de dia
-
HERNANDEZ ANDOAIN GEMMA
UROLA TRAITLOI KLUBA
0
HIDALGO CABALLERO IVAN
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
Hurtado Soler Eloi
Llicencia de dia
-
Igarashi So
Llicencia de dia
-
Jimenez Hernandez Ferran
Llicencia de dia
-
JURADO NAVAS GOYO
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
1430
LANGREO CERDÁN VICTOR
ITRIATLETES SOLIDARIS
3808
LARA MARGALEF DAVID
CLUB TRIATLO BLANES
2935
luna marina
Llicencia de dia
-
MADUEÑO CALDERON JUAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
2941
MENA FUNCIA SERGIO
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
2890
Millán Llarás Laia
Llicencia de dia
-
MOLLÁ NAVARRO RUBÉN
S.D.CORRECAMINOS
0
MONTES OLIVA ALBERTO
CLUB TRIATLO BLANES
4947
OLIVERAS LLUNELL ALBERT
C.E. RAYOTEAM
601
ORTEGA BATALLA JUAN ANTONIO
INDEPENDIENTE
873
PARDOS MARIN CARLOS
CLUB NATACIO RUBI
3880
PAREJA CARRILLO ANTONI
CLUB TRIATLO BLANES
1477
Pons Forn Edgar
Llicencia de dia
-
Pons Sala Raimon
Llicencia de dia
-
RIGODANZA GIULIA
Llicencia de dia
-
RODRIGUEZ DE MIQUEL XAVIER
CLUB NATACIO RUBI
1393
rodriguez martinez miriam
Llicencia de dia
-
Roman Perez Àlex
Llicencia de dia
-
RUIZ CATALAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
408
SALVADOR LOPEZ Jaume
CLUB TRIATLO BLANES
1378
Samper Hurtado Eric
Llicencia de dia
-
San Gil Betriu Roger
Llicencia de dia
-
SANCHEZ TEBAR JUAN JOSE
CLUB NATACIO RUBI
3884
SEGOVIA DIAZ SERGIO
Llicencia de dia
-
SIERRA BERNAT OLGA
Llicencia de dia
-
TIENDA MARTINEZ TONI
CLUB NATACIO RUBI
3886
TRENADO DOMÍNGUEZ FRANCISCO RAFAEL
CLUB NATACIO RUBI
5774
TRULLENQUE IBAÑEZ DAVID
INDEPENDIENTE
1294
VALENZUELA CRUZ RICARD
CLUB NATACIO RUBI
3887
villarruel nacho
Llicencia de dia
-
AGUILERA PORRAS CRISTINA
CLUB NATACIO RUBI
6164
ARGILAGA VIVES ELOI
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
3333
Avellana Busquets Josep
Llicencia de dia
BARTOLOMÉ LÓPEZ RAÚL
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
399
BASSAS BUJ IGNASI
CLUB NATACIO CALDES
5798
BENISA OTALORA RUBÉN
CLUB NATACIO RUBI
4338
BLAS SÁNCHEZ ALFONS
C.E. VILA OLIMPICA
451
bonastre caballé oriol
Llicencia de dia
CAMPRUBI GALLET ROGER
C.E. RAYOTEAM
5509
CANAL TOR JOSEP MARIA
CLUB TRIATLO BLANES
4416
Comino Ranchal Francisco Javier
Llicencia de dia
DOMINGUEZ CAÑA CRISTOBAL
CLUB TRIATLO BLANES
1630
Fàbregas Garcia Cèsar
Llicencia de dia
FERNANDEZ LOPEZ XAVIER
CLUB TRIASME TRIATLO
2810
FERRERAS JEREZ JORDI
CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA
898
Forn Ossorio Marta
Llicencia de dia
GARCIA XIFRÉ SILVIA
CLUB TRIATLO BLANES
4016
Gorina Carlos
Llicencia de dia
Gracia Martín Toni
Llicencia de dia
Gutierrez Rodriguez Estela
Llicencia de dia
HERNANDEZ ANDOAIN GEMMA
UROLA TRAITLOI KLUBA
0
HIDALGO CABALLERO IVAN
FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC
2841
Hurtado Soler Eloi
Llicencia de dia
Igarashi So
Llicencia de dia
Jimenez Hernandez Ferran
Llicencia de dia
JURADO NAVAS GOYO
CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY
1430
LANGREO CERDÁN VICTOR
ITRIATLETES SOLIDARIS
3808
LARA MARGALEF DAVID
CLUB TRIATLO BLANES
2935
luna marina
Llicencia de dia
MADUEÑO CALDERON JUAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
2941
MENA FUNCIA SERGIO
CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM
2890
Millán Llarás Laia
Llicencia de dia
MOLLÁ NAVARRO RUBÉN
S.D.CORRECAMINOS
0
MONTES OLIVA ALBERTO
CLUB TRIATLO BLANES
4947
OLIVERAS LLUNELL ALBERT
C.E. RAYOTEAM
601
ORTEGA BATALLA JUAN ANTONIO
INDEPENDIENTE
873
PARDOS MARIN CARLOS
CLUB NATACIO RUBI
3880
PAREJA CARRILLO ANTONI
CLUB TRIATLO BLANES
1477
Pons Forn Edgar
Llicencia de dia
Pons Sala Raimon
Llicencia de dia
RIGODANZA GIULIA
Llicencia de dia
RODRIGUEZ DE MIQUEL XAVIER
CLUB NATACIO RUBI
1393
rodriguez martinez miriam
Llicencia de dia
Roman Perez Àlex
Llicencia de dia
RUIZ CATALAN ANTONIO
CLUB TRIATLO BLANES
408
SALVADOR LOPEZ Jaume
CLUB TRIATLO BLANES
1378
Samper Hurtado Eric
Llicencia de dia
San Gil Betriu Roger
Llicencia de dia
SANCHEZ TEBAR JUAN JOSE
CLUB NATACIO RUBI
3884
SEGOVIA DIAZ SERGIO
Llicencia de dia
SIERRA BERNAT OLGA
Llicencia de dia
TIENDA MARTINEZ TONI
CLUB NATACIO RUBI
3886
TRENADO DOMÍNGUEZ FRANCISCO RAFAEL
CLUB NATACIO RUBI
5774
TRULLENQUE IBAÑEZ DAVID
INDEPENDIENTE
1294
VALENZUELA CRUZ RICARD
CLUB NATACIO RUBI
3887
villarruel nacho
Llicencia de dia


50 INSCRITS
INSCRITS KIDS RACE
c
NOM
Martina Fàbregas Sánchez
Jan Gallardo Garcia
Ada Gallardo Garcia
Nia Gallardo Garcia
Malen Murua Hernández
Pol Comino Pages
Laia Comino Pagés
ASIER OVIEDO AGUILERA
Ibai Pardos Piqueras
Fran Trenado
MARC CODONY VENTURA
Grau Paradinas
Pol Gimeno Gonzalez
Maria Garrido Cerezo
Clàudia Portella Vidal
Àlex Portella Vidal
Maren Iglesias Asenjo
Daniela Sánchez López
HUGO GARCIA PAREDES
CARLA GARCIA PAREDES
Carla Planellas Alemany
Júlia Jimenez Llobet
Roger Jimenez Llobet
AINHOA SAEZ IGLESIAS
NIL SAEZ IGLESIAS
Oriol Garcia Acebal
IAN QUINTERO
IARA QUINTERO
Pau Dominguez Grimal
Oscar Carrasco Millán
ADRIÀ GARCIA VILLEGAS
JANA MADUEÑO GARCIA
Héctor Bartolomé Acevedo
Ricardo Ortega Cristóbal
Berta Benisa otalora
Oscar Carrasco Millán
Irene Poblet Moreno
Abril Polidura Ipiens
JANA COSTAL ANGLADA
Abri Polidura Ipiens
Marc Sanchez Crespo
Eduardo Ros Asensio
Daniela Ros Asensio
Pau Ros Asensio
MARC FERNANDEZ AGRAZ
Alfons Blas ruiz
Elena Blas ruiz
Adriana Quer Sagalés
Oriol Quer Sagalés
Sergi Tell Martin
OVIEDO AGUILERA ASIER
Bartolomé Acevedo Héctor
Benisa otalora Berta
Blas ruiz Alfons
Blas ruiz Elena
CODONY VENTURA MARC
Comino Pagés Laia
Comino Pages Pol
COSTAL ANGLADA JANA
Sanchez Crespo Marc
Dominguez Grimal Pau
Fàbregas Sánchez Martina
FERNANDEZ AGRAZ MARC
Gallardo Garcia Jan
Gallardo Garcia Ada
Gallardo Garcia Nia
GARCIA PAREDES HUGO
GARCIA PAREDES CARLA
Garcia Acebal Oriol
Garrido Cerezo Maria
Gimeno Gonzalez Pol
Iglesias Asenjo Maren
Polidura Ipiens Abril
Jimenez Llobet Júlia
Jimenez Llobet Roger
MADUEÑO GARCIA JANA
Carrasco Millán Oscar
Carrasco Millán Oscar
Murua Hernández Malen
Ortega Cristóbal Ricardo
Paradinas Grau
Pardos Piqueras Ibai
Planellas Alemany Carla
Poblet Moreno Irene
Polidura Ipiens Abri
Quer Sagalés Adriana
Quer Sagalés Oriol
QUINTERO IAN
QUINTERO IARA
Ros Asensio Eduardo
Ros Asensio Daniela
Ros Asensio Pau
SAEZ IGLESIAS AINHOA
SAEZ IGLESIAS NIL
Sánchez López Daniela
Tell Martin Sergi
GARCIA VILLEGAS ADRIÀ
Trenado Fran
Portella Vidal Clàudia
Portella Vidal Àlex
m
SUBSCRIU-TE AL NOSTRE NEWSLETTER
SUBSCRIURE'M